+90 352 321 28 22

Language :

You are here : Main Page »

İSG POLİTİKASI

GÜVEN MÜHENDİSLİK MAKİNE OLARAK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ “SIFIR” İŞ KAZASI HEDEFİNE DAYANMAKTADIR. “ÖNLEMEK, ÖDEMEKTEN DAHA KOLAYDIR” SLOGANIMIZ İLE ÇALIŞANLARIMIZA, İŞ GÜVENLİĞİ KURALLARINA UYMALARI İÇİN SÜREKLİ OLARAK KONUNUN ÖNEMİNİ VURGULAMAKTAYIZ. İSG AÇISINDAN KİTLESEL BİLİNÇ OLUŞTURMAK VE DEVAM ETTİRMEK AMACIYLA EĞİTİMLER VERMEKTEYİZ. ŞİRKETİMİZİN SAHİP OLDUĞU OHSAS TS 18001 BELGESİNİN GEREKLERİNİ YERİNE GETİRMEK VE DEVAMLILIĞINI SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞMALAR YAPMAKTAYIZ.KALİTE POLİTİKASI
Güven Makine, Kalite anlayışını, şirket geleceğinin güvencesi olarak değerlendirmekte ve benimsemektedir.

Bu nedenle;

  • Tüm kaynaklarımız ve faaliyetlerimiz müşteri memnuniyetini sağlamak üzere planlanmakta ve uygulanmaktadır.
  • Müşteri memnuniyetini, ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin belirleyeceği inancı ile imalat öncesi ve sonrasını da kapsayan kurumsal bir sistem içinde çalışmaktadır.
  • Faaliyetlerimizde “ilk defada doğruyu yapmak ve bunu sürekli kılmak” kaynaklarımızın verimli kullanılması için benimsenmektedir. Bu yaklaşım ile şirketimiz ve müşterilerimize kazanımlar sağlanmaktadır.
  • Çalışanlarımız en önemli varlıklarımız olup, verilen eğitimler ile görevlerini kalite oluşturma sorumluluğu ile yapmaları sağlanmaktadır.
  • Kaliteli ürünler için, kaliteli girdi ve hizmet kullanmak esastır. Bu nedenle; Tedarikçi ve taşeronlarımız da sistemimizin bir parçasıdır.

 
ÇEVRE POLİTİKASI

GÜVEN MÜHENDİSLİK MAKİNE FİRMASI, ÇEVRE DEĞERLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURAN BİR FİRMADIR. BU YOLDA TAKİP ETTİĞİMİZ DEĞERLERİMİZ; ÇEVRE BOYUTLARI İLE İLGİLİ TÜM YASAL GENELLİKLER İLE MÜŞTERİ GEREKLİLİKLERİNİ SAĞLAYARAK SÜREKLİ GELİŞİM VE İYİLEŞTİRME SAĞLAMAK, TEKNİK VE EKONOMİK OLANAKLAR ÇERÇEVESİNDE ÇEVREYE EN AZ ZARAR VEREN UYGUN TEKNOLOJİLERİ KULLANIP HAM MADDE KULLANIMINI AZALTARAK, DOĞAL KAYNAKLARIN KORUNMASI SAĞLAMAK, TESİS VE PROSES TASARIMINDA ÇEVRESEL ETKİLERİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMAK, ÇEVRESEL PERFORMANSIMIZ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMESİ YÖNÜNDE ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİMİZİ GELİŞTİRMEK, ÇEVREYE OLAN SORUMLULUKLARIMIZ KONUSUNDA TÜM ÇALIŞMALARIMIZI, TAŞERONLARIMIZ VE ÇEVRE HALKINI BİLİNÇLENDİREREK KATILIMLARINI SAĞLAMAK, ÜRÜNÜN ÇEVRESEL ETKİLERİNİN İYİLEŞTİRİLEBİLMESİ İÇİN TEDARİKÇİLERLE VE MÜŞTERİLERLE SÜREKLİ İLETİŞİM İÇERİSİNDE BULUNMAK, ÜRETİM TAŞIMA, STOKLAMA, İŞLETME, ARITMA VE BAKIM FAALİYETLERİ SONUCU OLUŞABİLECEK ATIK AZALTARAK GERİ DÖNÜŞÜM VE YENİDEN DEĞERLENDİRME ALTERNATİFLERİNİ DEĞERLENDİRMEKTİR.

 
15.09.2015
Mehmet BÜYÜKSİMİTCİ
Genel Müdür


© Copyright 2014 Güven Mühendislik Makina Kimya ve Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Organize San. Böl. 18. Cadde No:18 Melikgazi 38070 Kayseri / Türkiye